Дипмісію РФ в Нью-Йорку облили фарбою. Скарги дипломатів поліція проігнорувала: РосЗМІ

Світ

Російські дипломати нарікають, що поліція Нью-Йорка не відреагувала на їхні повідомлення про вчорашню «антиросійську акцію» у генконсульстві РФ в центрі Манхеттена, під час якої хтось облив фарбою фасад будівлі. Про це з посиланням на слова представника дипмісії пише пропагандистське агентство ТАСС.

Співробітники МЗС РФ повідомили, що з 14:00 до 20:00 за місцевим часом біля генконсульства «проводилася антиросійська акція, в ході якої невідомий жбурнув у фасад банку з фарбою».

Вони стверджують, що «неодноразово намагалися» зв’язатися з поліцією, але там нібито «не вважали за можливе прибути для відновлення порядку».

На сайтах правоохоронних органів міста та району немає інформації про будь-які проблеми з громадським порядком біля будівлі консульства РФ.

Раніше в цій дипмісії скаржилися, що 18 січня у них почалися проблеми з телефонним і стільниковим зв’язком. Російські дипломати нарікають, що «деякі ключові лінії до сих пір не працюють», а компанії-постачальники послуг і чиновники «постійно посилаються на технічні неполадки».

Залишити відповідь